decoupage, torty i co nowego się nasunie
Kategorie: Wszystkie | BIŻUTERIA | DECOUPAGE | MASA SOLNA | TORTY
RSS
piątek, 31 sierpnia 2012

Wiem wiem..nie było mnie szmat czasu:( ale to tylko z powodu kłopotów z dodawaniem zdjęć. W najbliższym czasie to naprawie:) No i kilka zmian. Postanowiłam prowadzić bloga na blogspocie: mebelinaa.blogspot.com . Równoczesnie będę prowadzić go też tutaj a który zostanie na stałe to czas pokaże:).

W czasie mojego blogowania brałam często udział w konkursach candy i obiecałam sobie, że też musze taki zorganizowac. Ale o tym 10 września. Musiałam to napisać, to mnie zmobilizuje do nie przestawiania w czasie:)

Moja pierwsza para slubna z masy solnej. Mam nadzieje, że sie spodobała :)Pomysł zaczerpniety oczywiście z bloga Natali - na który serdecznie zapraszam - są tam najcudowniejsze wyroby z masy solnej:) Wprowadziłam też kilka moich pomysłów, m.in. serce, krawat dekupaż i  napis dekupaż:)

 

masa solna para ślubna

 

Zblizenie:)

masa solna para ślubna

 

I w opakowaniu:)

masa solna para ślubna

 To naprawdę świetna zabawa i myślę, że fajna pamiątka:)

MOJE CANDYO mnie:

Nazywam się Kasia i jestem chodzącą pesymistką chodź zawsze twierdze, że realistką :) Dlatego też taki optymistyczny tytuł bloga - wierze, że nastawienie może zmienić wszystko (nawet przełamać pesymizm). Nigdy nie miałam żadnych talentów plastycznych, więc tym bardziej dziwne jaki znalazłam spokój w tworzeniu, jaką radość gdy coś skończe. Każdy powinien spróbować znaleźć coś dla siebie, bo nie ważne czy masz talent, ale ważne, aby sprawiało Ci to radość.

Poza tym, a raczej głównie jestem szczęśliwą mamą dwóch, wspaniałych córeczek (dużo rzeczy robie właśnie dla nich:) ) i szczęśliwą, ciągle zakochaną (oby zawsze) mężatka:).

Dziękuje każdemu za odwiedziny i komentarze. To bardzo miłe.:).

KONTAKT: mebelina@tlen.pl

Biorę udział:

WYGRANE

Serdecznie dziękuje!

LICZNIK ODWIEDZIN

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin