decoupage, torty i co nowego się nasunie
Blog > Komentarze do wpisu

Wyzwania kreatywnego kufra

 Jakoś mnie wena opuściała ostatnio. W tej sytuacji zaglądam zawsze do szuflady w poszukiwaniu fajnego wyzwania, ale tym razem nie było nic dla mnie więc postanowiłam iść do kreatywnego kufra w poszukiwaniu inspiracji. I tak powstał wisior, który by normalnie  nie powstał:P

 Znalazłam kiedyś, bawiąc się z dziećmi na dworze, kamień w piachu i zachwycił mnie - po prostu wiedziałam, że muszę go gdzieś użyć i gdy czytałam opis wyzwania tribal: "kontrowersyjnie - styl prymitywny...geometryczna, surowa, wykonana z naturalnych materiałów" od razu wiedziałam, że to jest to:) Szukając dalej: "To styl znany również pod nazwą etno" posłużyłam się wyszukiwarką i zauważyłam, że główne kolory etno (albo tak mi się wydawało) to:czerwony/pomarańczowy, żółty i niebieski, więc użyłam takich koralików. No i patrząc na obrazek wyzwania musiałam użyć mojego pawiego pióra:P 
 hmm taki opis to wręcz nie podobne do mnie:)

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 I kolejne wyzwanie

 Następne wyzwanie kolor ton - niebieski -mój ulubiony:)  Miały być jakieś sutaszki, ale jakoś wyszły takie:) Koralik fimo opleciony sznurem, przyozdobiony różą i inne koraliki:)

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czwartek, 13 września 2012, mebelina

Polecane wpisy

MOJE CANDYO mnie:

Nazywam się Kasia i jestem chodzącą pesymistką chodź zawsze twierdze, że realistką :) Dlatego też taki optymistyczny tytuł bloga - wierze, że nastawienie może zmienić wszystko (nawet przełamać pesymizm). Nigdy nie miałam żadnych talentów plastycznych, więc tym bardziej dziwne jaki znalazłam spokój w tworzeniu, jaką radość gdy coś skończe. Każdy powinien spróbować znaleźć coś dla siebie, bo nie ważne czy masz talent, ale ważne, aby sprawiało Ci to radość.

Poza tym, a raczej głównie jestem szczęśliwą mamą dwóch, wspaniałych córeczek (dużo rzeczy robie właśnie dla nich:) ) i szczęśliwą, ciągle zakochaną (oby zawsze) mężatka:).

Dziękuje każdemu za odwiedziny i komentarze. To bardzo miłe.:).

KONTAKT: mebelina@tlen.pl

Biorę udział:

WYGRANE

Serdecznie dziękuje!

LICZNIK ODWIEDZIN

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin